Opublikowano

Drodzy Rodzice,

  1. Informujemy, że przedszkole pełni dyżur w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu. Wszystkie dzieci, których deklaracje zostały złożone, zakwalifikowały się na dyżur z możliwością przedłużenia na cały miesiąc lipiec.

 W miesiącu sierpniu przedszkole będzie nieczynne z powodu braku zainteresowania tym terminem ze strony Państwa (Zgłoszono 5 dzieci).

  1. Przypominam wszystkim Rodzicom, że przyprowadzając/ odbierając dziecko są Państwo zobowiązani do maseczek, rękawiczek, zachowania dystansu społecznego. Podczas dyżuru nadal obowiązują Rozporządzenia GIS, MEN, MZ oraz wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w przedszkolu. Proszę Rodziców, którzy pierwszy raz przyprowadzają dzieci od 1 lipca o zapoznanie się z nimi oraz przestrzeganie ich na co dzień. Proszę też o przyniesienie wypełnionych deklaracji i zgłoszeń na dyżur, tych którzy jeszcze tego nie uczynili.
  2. Odpłatność za miesiąc lipiec: Dzieci, które uczęszczają na dyżur wakacyjny uiszczają pełną odpłatność w miesiącu lipcu. Pozostałe – nie ponoszą żadnych kosztów (za lipiec, sierpień).
  3. Jednocześnie informuję, że zgodnie z wytycznymi nie będzie zorganizowanego zakończenia Roku Przedszkolnego 2019/20 dla poszczególnych grup.

Natomiast dzieci odchodzące z przedszkola do Szkoły będą poinformowane telefonicznie o możliwości  indywidualnego odbioru dyplomów i niespodzianek w najbliższym czasie. (Planowane jest 30 czerwca – wtorek- w godzinach popołudniowych:)

Z optymistycznymi  pozdrowieniam

S. Grybel – Dyrektor